TARAFLAR

a) Araç Muayene ve Randevu Takip Hizmetleri ile KULLANICI arasında yapılmış bir sözleşmedir.
b) Diğer tarafta kullanıcı web sitemize erişerek hizmet kullanımını ve koşullarımızı onaylayarak ön kayıt yapan şirket, şahıs dernek ve diğer kişiler, bundan böyle KULLANICI olarak anılacaktır.
c) Başvuru formunda belirtilen e-posta ve cep numarası tebligat adresi olarak kabul edilir.
d) Araç Muayene ve Randevu Takip Hizmetleri ticari ünvanı ile Aksaray Ticaret Odasına kayıtlıdır. Gelir olarak vergi mükellefidir. TÜVTURK Taşıt Muayene A.Ş. şirketi ya da kamu ile hiç bir işbirliği ortaklığı anlaşması yoktur. TÜVTURK ücretsiz www.tuvturk.com.tr web adresi veya müşteri hizmetleri numarası kullanılarak kendi imkanlarınızla şirketimizi aracı koşmadan alınabilmektedir. şirketimiz vergi mükellefi olarak reklam, gsm operatörleri kullanılarak ayrıca personel kira ve diğer çok sayıda giderleri olarak risk taşımaktadır. Şirketimize başvuru yapmadan önce bu konuda duyarlı olmanızı rica eder hizmetimizin katma değer ve 7/24 hizmeti ile söze özel müşteri temsilcilerimiz bizzat arama sağlayarak (gerekli durumlarda) ve danışmanlığınızı da yaparak özel hizmet vermektedir.
e) Faaliyet konusu iştigal mevzu araç muayene randevu danışmanlığı aracılık ve araç sorgulama hizmetleridir.
f) Araç muayene hakkında randevu alınması konusunda internet sitemize yapılan ön kayıtlar doğrultusunda cep telefonundan dönüş sağlanarak danışmanlık ve arama karşılığında ücret talep edilir.
g) Gönderilen bilgiler randevu almak amaçlı olarak kullanılmaktadır. Kişilerin herhangi bir kart bilgisi vb alınmamaktadır!
h) Başvurunuz gönderildikten sonra randevunuz onaylanır ve onay bilgisi tarafınıza SMS veya mail yolu ile gönderilir.


ÜCRETLENDİRME

a/1 Danışmanlık randevu alma arama dönüş sağlama hizmet bedeli KDV Dahil sabit 23TL’dir. Sanal pos ile kredi kartı ödemeleriniz ekstrenizde aracmuayenerezervasyon.com (PayU Ödeme Sistemi) olarak yansımaktadır.
a/2 Ödeme yöntemleri Kredi kartı, PTT Posta çeki ve İnternet bankacılığıdır.
a/3 Kredi kartı ile ödemelerinde 23TL iadesinde kesinti olmadan iade edilmesi sağlanır. internet bankacılığı ödemelerinde masraf içinde ödeme yapacağınız tutar toplam Kdv dahil 23TL’dir.
a/4 Kredi kartı ödemelerinde hizmetin yerine getirilemediği durumlarda tekrar kartınıza iade süresi 1 ile 2 haftadır. 23TL olarak kartınıza kesintisiz iade edilmektedir.
a/5 İnternet bankacılığı, ptt posta çeki iadelerinde iade yapılırken (ortalama 4-5 TL) ödeme masrafı 23TL içinden kesilmektedir.
a/6 Kredi kartı bilgileriniz bankamız güvenli ödeme sayfası ve SSL sayfamız üzerinden ödeme yapılırken başkaları tarafından erişilmesi mümkün değildir. Sistemimiz tarafından da kayıt edilmemekte olup yüksek düzeyde şifreleme ile korunmakta, güvece altına alınmaktadır.
a/7 Kişisel bilgileriniz, başvurunuz, ip adresiniz adli mercilerin talebi dışında kimseyle paylaşılmamaktadır.BAŞVURULAR VE İTİRAZ

b/1 Kayıt olurken yanlış bilgiler verilmesi sonucu doğabilecek her türlü zararlarınızdan şirketimiz sorumlu değildir.
b/2 Şirketimizin kasten zarara uğratılma durumunda yasal yollara başvuru hakkımızı saklı tutmaktayız.
b/3 Şikayet, itiraz ve iade talepleriniz için mail: [email protected] Bu e-posta adresi ve ssl desteği ile sistemimiz spam robotlarından korunmaktadır.
b/4 İptal ve iade işlemleri ile ilgili olarak hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0(533)-945-6672 numarasından müşteri temsilcilerimize ulaşarak başvuruda bulunduğunuz araç plakasını iletiniz. Hizmet verilemeyen kişilerin ve fazla ödeme yapan kişilerin iadeleri sıraya alınarak yapılmaktadır.

Görebilmek için Java Script etkinleştirilmelidir.
b/5 Araç muayene randevu tekrarına kalan araçlar için başvurularda ikinci bir ücret talep edilmemektedir.
b/6 Doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için T.C Hukukuna uygun olarak İstanbul tüketici mahkemeleri yetkilidir. Mahkeme kararları taraflar için kesin ve nihaidir.


KAYIT VE ŞARTLAR

c/1 Yukarıda maddeler halindeki politikayı kabul etmiyorsanız web sitemizi ve hizmetlerini kullanmayınız, firmamız bu kayıt ve şartları kısmen ya da tamamen her hangi bir zamanda açıklama yaparak ya da yapmayarak değiştirme hakkına sahiptir.
c/2 web sitemizi bu koşullar onaylayarak kullanmaya devam etmeniz durumunda bu kayıt ve şartları kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır.
c/3 TÜVTURK ve ortaklarıyla herhangi bir ortaklığımız ve anlaşmamız yoktur.

Günün Tarihi: 22.08.2019 03:38